Kadın Sağlık
Geniş Kalçalı Kadınlar Nasıl Abiye Giymelidir?

Geniş Kalçalı Kadınlar Nasıl Abiye Giymelidir?

Geniş kalçalı kadınlar da şık olabilirler.Vücut tipine doğru ve uygun kıyafetler seçerek doğru kombinler yapmaları onları şık ve modern bir stile kavuşturacaktır.

Geniş kalçalı kadınlar öncelikle kesinlikle streç kumaşları tercih etmemelidirler.Boy uzunsa kesinlikle balık etek modeli olan ve vücudu saran kumaşlar doğru seçimler olacaktır.Bel hatlarına oturmuş olan ve güzel bir göğüs dekoltesinin olduğu bir abiye şık bir tercih olacaktır.

Direk omuzdan aşağı inebilen kıyafetler de tercih edilebilir.Etek kısmındaki kumaş hareketleri de iyi bir avantaj yaratacaktır. Göğüs altından itibaren bollaşan elbiseler en büyük kurtarıcı parçalar olacaktır.Böylelikle kalçalar daha doğru bir şekilde saklanacaktır. Elbiselerin abiye olması renk ter cihlerine de yansırken siyah ve kırmızı veya bordo tonları önemlidir.

Mor veya pembe tonları da doğru stil kombinlerinde çok hoş duracaktır. Elbisenizin altına da muhakkak topuklu ayakkabı giymeniz önemlidir.Böylelikle kalçanız ve poponuz toparlanarak daha dik görünecektir.


Yeliz Gözcü

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Mezunuyum. 3 Çocuk annesiyim çocuklarımı büyütürken Anne ve Çocuk üzerine bir çok makale yazmış biri olarak sizlere burada ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri aktarmaya hazırım.

Yorum Yap