Kadın Sağlık
Hakkımızda

Hakkımızda

Kadınsaglik, “Kadınsal bilgiler” sloganı ile 2020’in bahar mevsiminde yayına başlamış, ziyaretçilerine bilgi odaklı makale ve haberleri sunmayı amaç edinmiş, hızlı, dinamik ve kolay bir kullanıma sahip internet sitesidir.

Ziyaretçiler, ulaşmak istedikleri konulara yada bilgilere sitede arama yaparak ulaşabilirler.

Sitede makale ve haberlere yorum yapılabilmektedir. Konulara yapılan yorumların yayınlanması için yönetici onayı gerekmektedir. İletişim formunda yer alan ve doldurulması gereken elektronik posta adresi gizli tutulmaktadır. Sadece gerektiğinde site yönetimi tarafından sizlere bilgi vermek amaçlı kullanılabilir.

Site dili Türkçe olup yabancı dil içeren konulara yer verilmemektedir. Aynı zamanda yabancı dil ile yazılmış yorumlar onaydan geçmemektedir.

Website, mobil uyumlu bir yapıya sahiptir. Akıllı telefonunuzdan yada tabletinizden siteye girişlerinizde sayfa yüklenmemesi ve bozulması gibi bir sorun yaşamazsınız.

Siteyi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için “Chrome” isimli web tarayıcısını kullanmalısınız. Aynı zamanda website, tüm internet tarayıcılarına uyumludur.

Sitenin facebook, twitter ve google+ olmak üzere sadece 3 adet resmi sosyal medya hesabı bulunmaktadır.

Sitede yer alan yazıları izinsiz veya alıntı yapmadan paylaşmak etik değildir. Eğer bir yazıyı paylaşmak isterseniz yazı içerisinde yer alan sosyal medya paylaşma butonlarını kullanabilirsiniz. Bu sayede sizinle birlikte birçok kişi konu hakkında bilgi sahibi olacaktır.